Pryzmaty:

Ciągłe doskonalenie metod wytwarzania uczyniło z PZO Sp.zo.o. renomowanego producenta wyrobów precyzyjno-optycznych. Stosowane współczesne technologie i wysoka jakość cieszą się wspaniałą opinią klientów w kilkudziesięciu krajach świata. Kilkadziesiąt lat tradycji, wysoko kwalifikowani specjaliści, nowoczesne, komputerowo sterowane maszyny to nasze atuty. Komponenty optyczne wytwarzane są zgodnie ze specyfikacją i indywidualnymi potrzebami naszych klientów. Dostarczamy wyroby zgodnie z rysunkami technicznymi odbiorców jak również oferujemy oryginalne rozwiązania wyłącznie dla danego klienta.

PZO Sp.zo.o. oferują szeroki asortyment pryzmatów optycznych odbijających i załamujących wiązki światła.
Uzyskiwane wysokie dokładności kątów i wymiarów oraz duża czystość powierzchni gwarantują doskonałą jakość elementów w przyrządach różnych zastosowań. Pryzmaty są wykonywane z wysokiej klasy szkieł optycznych.
Każdy element optyczny jest szczegółowo kontrolowany na poszczególnych etapach wytwarzania przez co gwarantujemy, że produkt finalny charakteryzuje się dużą precyzyjnością i powtarzalnością.

PZO Sp. z o.o. odnosi sukcesy zarówno dzięki wysokiej jakości produktów popartej gwarancją satysfakcji klienta jak i unikalnej formie działalności, jaką jest bezpośrednia sprzedaż produktów, poza siecią sklepów. Kontaktując się z nami można uzyskać pomoc dla swoich nawet najśmielszych zamierzeń w profesjonalnej i popularnej optyce. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.


Parametry techniczne pryzmatów: